facebook

Komunikaty

GIRO Zahlung Piątek, 19 Grudzień 2014
Wir haben auf unserer Webseite GIRO Zahlung hinzugefügt. Überprüfen Sie die Fahrgestellnummer (VIN), können Sie jetzt zahlen Giro Pay.
Fühlen Sie sich frei zu bedienen.
Raporty VWE w Autobaza.pl Poniedziałek, 8 Lipiec 2013
Autobaza.pl udostępniła raporty VWEz danymi pojazdów zbieranych na terenie Holandii.
Można teraz sprawdzić pojazd po numerze VIN i otrzymać dane z holenderskiego rejestru pojazdów. Raporty z VWE dostępne po numerze VIN oferuje jedynie nasz serwis!
Popularność marek pojazdów w różnych krajach Poniedziałek, 13 Maj 2013
Sprawdziliśmy jakie są najpopularniejsze marki pojazdów sprawdzanych na naszych stronach przez odwiedzających z różnych państw.
Wyniki tej weryfikacji można sprawdzić w raporcie pod adresem: Raport popularności marek pojazdów. Zapraszamy do lektury.
Kupuj auto z pomocą eksperta! Poniedziałek, 29 Październik 2012
Wiemy, że zakup samochodu używanego wiąże się z ryzykiem. Nasze usługi sprawdzenia numeru VIN mają na celu to ryzyko zmniejszyć. Teraz poszerzamy nasze możliwości o ofertę sprawdzenia faktycznego stanu pojazdu na miejscu przez eksperta wraz z serwisem ok-auto.pl!
Już nie musisz samemu oglądać pojazdu jeżeli się na tym nie znasz. Nie musisz także szukać specjalisty - szczególnie jeżeli auto, które upatrzyłeś w internecie jest daleko od Twojego miejsca zamieszkania. Sprawdzenie - z Tobą lub zdalnie bez Ciebie możesz zlecić wyspecjalizowanemu personelowi, który sprawdzi stan techniczny pojazdu i przygotuje raport wraz z dokumentacją fotograficzną. Warto przed wydaniem pieniędzy na wymarzony samochód dokładnie go zweryfikować, by nie żałować, że kupiło się trupa albo trumny - czego nikomu nie życzymy.
Wyceny pojazdów Sobota, 22 Wrzesień 2012
Wycena pojazdu to nowa usługa dostępna w naszym serwisie. Teraz dzięki współpracy z firmą INFO-EKSPERT oferujemy możliwość dokupienia w pakiecie z naszym raportem wyceny pojazdu. Dzięki temu można sprawdzić jaka jest rynkowa wartość pojazdu.
Firma INFO-EKSPERT dostarcza profesjonalnych wycen pojazdów już od 1992 roku. Z ich usług korzystają m.in. rzeczoznawcy i biegli samochodowi, likwidatorzy szkód i agenci w firmach ubezpieczeniowych, instytucje finansowe, urzędy administracji państwowej (celne, skarbowe itp.), dealerzy, auto-komisy oraz inne instytucje oraz osoby zainteresowane bieżącą sytuacją na rynku motoryzacyjnym.