Dlaczego warto kupić Raport VIN?

Nietrudno zgadnąć, że numer VIN to nie tylko sposób na niezawodne zidentyfikowanie każdego pojazdu. Numer ten wykorzystywany jest na wiele sposobów, przede wszystkim w sytuacji, gdy chcemy zweryfikować używany egzemplarz przed jego zakupem. Sprawdzenie VIN i zapoznanie się z informacjami zawartymi w naszych raportach pojazdu można bez trudu uzyskać szereg ciekawych informacji, takich jak:

  • Zgłoszone szkody, często również blacharsko-lakiernicze,
  • Parametry, takie jak nr silnika, skrzyni biegów, data produkcji i pierwszej rejestracji,
  • Zdiagnozowane usterki,
  • Odnotowany przebieg pojazdu,
  • Wersja pojazdu i lista wyposażenia,
  • Liczba poprzednich właścicieli,
  • Liczba kolejnych rejestracji danego pojazdu,
  • Kraj pochodzenia.

Rzecz jasna informacje, jakie można uzyskać na podstawie numeru VIN, różnią się w zależności od modelu pojazdu i producenta. Niemniej, możemy być pewni, że sporządzony raport pojazdu pozwoli przekonać się, czy dany egzemplarz był utrzymywany w dobrym stanie.

Jak sprawdzić numer VIN?

Zdobycie informacji zakodowanych w numerze VIN może być bardzo korzystne nie tylko w przypadku, gdy chcemy lepiej poznać dany pojazd. Korzystając z naszej historii pojazdu można bez trudu uzyskać wyżej wymienione informacje, uzyskując pewność co do „tożsamości” konkretnego egzemplarza. Dzięki temu, że numer ten jest unikalny dla każdego pojazdu, odkodowanie VIN pozwala łatwo uniknąć oszustwa.

X
ZAMKNIJ

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).
Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja): na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane; na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody. Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE.

Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].