facebook
media

Profil firmy

Serwis VIN-INFO jest największą auto bazą w Europie. Nasi eksperci często są proszeni o fachowe porady, konsultacje oraz opinie przez najbardziej znane polskie media. Wzmianki o nas pojawiają się w prasie, radiu, Internecie i telewizji. Nasz rzecznik prasowy jest częstym gościem na antenie TVN Turbo (m.in. w programie "Turbo kamera", gdzie pomaga wykryć fałszerstw na rynku samochodowym).
O VIN-INFO pozytywnie pisała m.in. "Gazeta Podatkowa" i "Bloomberg Businessweek Polska", znany magazyn komputerowy "Komputer Świat" oraz miesięcznik motoryzacyjny "Auto Motor i Sport"

Poniżej prezentujemy krótkie streszczenia materiałów medialnych, w których pojawiły się wzmianki o naszym serwisie.

W tym miejscu prezentujemy również materiały przygotowane specjalnie dla przedstawicieli mediów – logotypy, raporty, broszury dotyczące profilu naszej firmy oraz prezentujące informacje o oferowanym produkcie.

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z krótkimi filmami reklamowymi oraz spotami radiowymi, które pomogą Państwu bliżej poznać naszą markę.

Media o nas

aktualność Auto Świat nr 44/2016 (1095) - Mazda po wałku 2 listopada 2016

2-go listopada 2016 w kioskach jest dostępny nowy numer tygodnika Auto Świat w którym został zamieszczony artykuł o nieuczciwym handlarzu, którego udało się zdemaskować m.in. dzięki naszemu serwisowi. W naszym Raporcie Historii Pojazdu VIN-Info została wykryta szkoda pojazdu, która dyskwalifikowała pojazd jako "bezwypadkowy". Zachęcamy do zakupu najnowszego numeru tygodnika Auto Świat.

Link: http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/nowy-auto-swiat-44-2016-juz-w-sprzedazy/dq35l6

Auto Świat nr 44/2016 (1095) - Mazda po wałku
Auto Świat nr 44/2016 (1095) - Mazda po wałku
aktualność Polityka - nr 32 (3071), 3.08-9.08 2016 3 Sierpnia 2016

3-go sierpnia 2016 w kioskach i w sieci pojawił się nowy numer Polityki, a w nim tekst opisujący praktyki polskich handlarzy używanych samochodów sprowadzanych z krajów zachodnich. Artykuł pomagał tworzyć jeden z naszych ekspertów, Piotr Korab, który tłumaczy jak należy sprawdzać auta przed ich zakupem. Tekst Juliusza Ćwielucha bazuje na wypowiedziach praktykującego handlarza, który zdradza szczegóły nieuczciwych praktyk (również jego własnych), gdyż jak sam mówi ma nadzieję, że dzięki temu "może się ktoś obudzi" i zajmie wreszcie wprowadzeniem zmian chroniących kupującego i mogących zmniejszyć liczbę wypadków na polskich drogach. Dowiadujemy się co w żargonie handlarzy oznaczają określenia typu, "banan", "Titanic" czy "ćwiara", ale przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie używanego pojazdu, aby nie dać się oszukać.

Link: http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1670528,1,skad-sie-biora-auta-niebite-i-z-niskim-przebiegiem.read

Serwis AutoBaza.pl w magazynie 'Polityka'
Serwis AutoBaza.pl w magazynie 'Polityka'
aktualność Już 15 lat weryfikujemy przeszłość pojazdów 10 Kwietnia 2016

Historia naszego serwisu sięga 1996 roku, ale jako Autobaza.pl oficjalnie wystartowali