Oferta biznesowa

Jeśli jesteś stałym odbiorcą naszych usług możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty licencyjnej, która pozwoli Tobie lub Twoim pracownikom w wygodny i szybki sposób pobierać Raporty Historii Pojazdu.

W celu usprawnienia procesu zakupu raportów historii pojazdu oraz obsługi klientów biznesowych przygotowaliśmy specjalną Licencję Biznesową

Co to jest Licencja Biznesowa?

Licencja Biznesowa przeznaczona jest dla firm, które często korzystają z naszego serwisu i potrzebują mieć szybki dostęp do Historii Pojazdu. Jednorazowo opłacona z góry licencja pozwala na pobieranie raportów bez dostępu do konta firmowego czy firmowej karty kredytowej. Kupując wiele raportów dziennie nasza licencja ułatwi i przyspieszy płatność w odczuwalnym tempie. W przedpłaconym okresie oraz do wysokości środków na licencji pobieranie raportów odbywa się z pominięciem wszystkich operacji bankowych. Korzystając z tej metody współpracy zyskujesz:

szybki dostęp do raportów z historią pojazdu,

dostęp dla pracowników umożliwiający bezgotówkowy zakup raportów,

bieżącą kontrolę nad saldem konta,

zautomatyzowany system obsługi faktur.

LICENCJA BIZNESOWA TO WIELE KORZYŚCI
DLA TWOJEGO BIZNESU

Jak kupić Licencję Biznesową?

Zakup Licencji Biznesowej odbywa się w trzech prostych krokach. Wystarczy wybrać rodzaj licencji którą jesteśmy zainteresowani , oraz wypełnić formularz z danymi firmy potrzebnymi do wystawienia faktury. Kolejnym krokiem jest opłacenie licencji na podstawie wystawionej faktury proforma. Po zaksięgowaniu wpłaty, wystawiana jest faktura VAT oraz wysyłany jest specjalny Kod Licencji, którym w łatwy sposób będziesz mógł płacić za Raporty VIN. Więcej o warunkach korzystania przeczytasz na stronie Regulamin Licencji Biznesowej

first step of license buy

Krok 1

Wypełnij formularz

i wybierz rodzaj Licencji

first step of license buy

Krok 2

Opłać otrzymaną

Fakturę Proforma

first step of license buy

Krok 3

Odbierz kod

Licencji Biznesowej

Doładowanie środkami Konto Użytkownika pozwala na pobieranie Raportów VIN bez konieczności każdorazowej płatności online. Czas i wartość Licencji Biznesowej użytkownik wybiera podczas zakupu.

ico-licencja-monitor
left-arrow

Jak korzystać z Licencji Biznesowej?

Korzystanie z licencji jest bardzo proste i znacznie wygodniejsze od klasycznego zakupu. Wystarczy mieć numer VIN oraz ważny opłacony kod licencji, aby w szybki sposób pobrać dowolony raport z naszego serwisu.

first step of license buy

Wprowadź numer VIN

i poczekaj na wynik

darmowego sprawdzenia VIN

first step of license buy

Po prezentacji wyników

opłatę uiścisz

za pomocą Kodu Licencji

first step of license buy

Należność za Raport VIN

zostanie potrącona z

Twojego salda Licencji

first step of license buy

Wygenerowanie

Raportu VIN

Zakup kolejnych Raportów VIN przebiega w identyczny sposób, każdorazowo pomniejszając kwotę salda konta Licencji o wartość podaną podczas sprawdzania numeru VIN.

Nie zwlekaj i zamów Licencję Biznesową

Zamów kod Pre-Paid

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych stałych klientów, przygotowaliśmy specjalną Licencję dostępną jedynie dla Klientów Biznesowych. Licencja Pre-Paid umożliwia szybkie i bezgotówkowe pobieranie Raportów VIN z Historią Pojazdu.