Oferta biznesowa

Jeśli jesteś stałym odbiorcą naszych usług możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty licencyjnej, która pozwoli Tobie lub Twoim pracownikom w wygodny i szybki sposób pobierać Raporty Historii Pojazdu.

W celu usprawnienia procesu zakupu raportów historii pojazdu oraz obsługi klientów biznesowych przygotowaliśmy specjalną Licencję Biznesową

Co to jest Licencja Biznesowa?

Licencja Biznesowa przeznaczona jest dla firm, które często korzystają z naszego serwisu i potrzebują mieć szybki dostęp do Historii Pojazdu. Jednorazowo opłacona z góry licencja pozwala na pobieranie raportów bez dostępu do konta firmowego czy firmowej karty kredytowej. Kupując wiele raportów dziennie nasza licencja ułatwi i przyspieszy płatność w odczuwalnym tempie. W przedpłaconym okresie oraz do wysokości środków na licencji pobieranie raportów odbywa się z pominięciem wszystkich operacji bankowych. Korzystając z tej metody współpracy zyskujesz:

szybki dostęp do raportów z historią pojazdu,

dostęp dla pracowników umożliwiający bezgotówkowy zakup raportów,

bieżącą kontrolę nad saldem konta,

zautomatyzowany system obsługi faktur.

LICENCJA BIZNESOWA TO WIELE KORZYŚCI
DLA TWOJEGO BIZNESU

Jak kupić Licencję Biznesową?

Zakup Licencji Biznesowej odbywa się w trzech prostych krokach. Wystarczy wybrać rodzaj licencji którą jesteśmy zainteresowani , oraz wypełnić formularz z danymi firmy potrzebnymi do wystawienia faktury. Kolejnym krokiem jest opłacenie licencji na podstawie wystawionej faktury proforma. Po zaksięgowaniu wpłaty, wystawiana jest faktura VAT oraz wysyłany jest specjalny Kod Licencji, którym w łatwy sposób będziesz mógł płacić za Raporty VIN. Więcej o warunkach korzystania przeczytasz na stronie Regulamin Licencji Biznesowej

first step of license buy

Krok 1

Wypełnij formularz

i wybierz rodzaj Licencji

first step of license buy

Krok 2

Opłać otrzymaną

Fakturę Proforma

first step of license buy

Krok 3

Odbierz kod

Licencji Biznesowej

Doładowanie środkami Konto Użytkownika pozwala na pobieranie Raportów VIN bez konieczności każdorazowej płatności online. Czas i wartość Licencji Biznesowej użytkownik wybiera podczas zakupu.

ico-licencja-monitor
left-arrow

Jak korzystać z Licencji Biznesowej?

Korzystanie z licencji jest bardzo proste i znacznie wygodniejsze od klasycznego zakupu. Wystarczy mieć numer VIN oraz ważny opłacony kod licencji, aby w szybki sposób pobrać dowolony raport z naszego serwisu.

first step of license buy

Wprowadź numer VIN

i poczekaj na wynik

darmowego sprawdzenia VIN

first step of license buy

Po prezentacji wyników

opłatę uiścisz

za pomocą Kodu Licencji

first step of license buy

Należność za Raport VIN

zostanie potrącona z

Twojego salda Licencji

first step of license buy

Wygenerowanie

Raportu VIN

Zakup kolejnych Raportów VIN przebiega w identyczny sposób, każdorazowo pomniejszając kwotę salda konta Licencji o wartość podaną podczas sprawdzania numeru VIN.

Nie zwlekaj i zamów Licencję Biznesową

Licencja

SILVER

500

(kwota brutto z 23% VAT na fakturze)

razem z bonusem 525

Weryfikacja Historii Pojazdu

Licencja ważna 30 dni

Bonus 25zł do kwoty licencji

Licencja

GOLD

1000

(kwota brutto z 23% VAT na fakturze)

razem z bonusem 1100

Weryfikacja Historii Pojazdu

Licencja ważna 90 dni

Bonus 100zł do kwoty licencji

Licencja

PLATINUM

2000

(kwota brutto z 23% VAT na fakturze)

razem z bonusem 2300

Weryfikacja Historii Pojazdu

Licencja ważna 360 dni

Bonus 300zł do kwoty licencji

X
ZAMKNIJ

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).
Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja): na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane; na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody. Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE.

Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].