Oferta biznesowa

Program Partnerski

Program Partnerski to forma współpracy pomiędzy naszym serwisem a właścicielami serwisów internetowych. Uczestnictwo w nim to prosty i bezpieczny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy bez wychodzenia z domu.

 • korzystny system prowizyjny

 • przygotowanie widgetów do sprawdzania nr VIN do zamieszczenia na stronie

 • opracowaniu komunikacji marketingowej oraz specjalnie dostosowanej treści

 • bezpośredni kontakt do dedykowanego opiekuna

Nasza propozycja współpracy przeznaczona jest dla:

 • firm zajmujących się sprzedażą usług eksperckich i doradczych, posiadających własne kanały sprzedaży,

 • portali i serwisów internetowych powiązanych tematycznie z motoryzacją,

 • serwisów zajmujących się sprzedażą lub pośrednictwem w sprzedaży samochodów,

 • producentów i dystrybutorów sprzętu motoryzacyjnego,

 • twórców oprogramowania specjalistycznego.

W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

Zacznij zarabiać razem z nami jeszcze dziś!

Oferta dla firm

Jeśli jesteś stałym odbiorcą naszych usług możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty licencyjnej, która pozwoli Tobie lub Twoim pracownikom w wygodny i szybki sposób pobierać Raporty Historii Pojazdu.

Jednorazowo opłacona z góry licencja pozwala na pobieranie raportów bez dostępu do konta firmowego czy firmowej karty kredytowej. To także najszybszy sposób dla osób potrzebujących kilka raportów na dzień. W przedpłaconym okresie oraz do wysokości środków na licencji pobieranie raportów odbywa się z pominięciem wszystkich operacji bankowych.

Dostępne są następujące warianty:

 • Przedpłacona Licencja 500 - do wykorzystania 500 zł brutto w okresie 1 miesiąca, bonus dla stałych klientów do 15% czyli do 575 zł brutto do wykorzystania
 • Przedpłacona Licencja 1000 - do wykorzystania 1000 zł brutto w okresie 3 miesięcy, bonus dla stałych klientów do 15% czyli do 1150 zł brutto do wykorzystania
 • Przedpłacona Licencja 2000 - do wykorzystania 2000 zł brutto w okresie 12 miesięcy, bonus dla stałych klientów do 20% czyli do 2400 zł brutto do wykorzystania

W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

X
ZAMKNIJ

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).
Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja): na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane; na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody. Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE.

Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].