Vin-Info - baza informacji o pojazdach

Plany ofertowe

VIN-Info Business Panel to kompleksowe rozwiązanie dla firm sektora motoryzacyjnego. Umożliwia zdalny dostęp on-line do kompleksowej bazy informacji o pojazdach. Na podstawie numeru VIN możliwe jest sprawdzenie parametrów technicznych, wyposażenia, zdjęć i historii pojazdu. Aplikacja ma budowę modularną, co umożliwia wybór potrzebnych funkcjonalności i płacenie tylko za to co faktycznie jest potrzebne. Interfejs Panelu jest intuicyjny i funkcjonalny - możliwy jest dostęp zarówno dla pojedyńczych użytkowników jak i grup. Zapraszamy do zapoznania się z opisanymi poniżej ofertami, które przedstawiają wybrane przez nas moduły dla potencjalnych grup klientów lub bezpośrednio z opisami modułów z menu po prawej stronie.


Wybierz interesującą Cię branżę, aby poznać ofertę dla Twojej firmy.

Stacje kontroli pojazdów

Oferta skierowana do stacji kontroli pojazdów to głównie możliwość zarabiania na odsprzedawaniu raportów historii pojazdów oraz korzystania z funkcji dekodowania nr VIN.

Serwisy internetowe

Dla serwisów internetowych przygotowaliśmy ofertę pozwalającą na zarabianiu oferując nasze raporty. Prosta rejestracja, gotowe widgety i 40% wartości rabatu - warto skorzystać.


Autokomisy

Pakiety raportów do wydrukowania i umieszczenia za szybą sprzedawanego pojazdu to oferta dla komisów samochodowych.

Twórcy oprogramowania

Dla programistów przygotowaliśmy API - zestaw narzędzi udostępnionych zewnętrznie, a umożliwiających uzyskanie informacji o pojeździe na podstawie VIN.Stacje demonatażu pojazdów

Oferta skierowana do stacji demontażu pojazdów zawiera informacje o urzędach wydających tablice rejestracyjne wraz z dekoderem numerów rejestracyjnych.