facebook

Plany ofertowe

autokomis

Opis

Pakiety raportów do wydrukowania i umieszczenia za szybą sprzedawanego pojazdu to oferta dla komisów samochodowych.


Proponowane moduły

Raporty historii pojazdu
raport Pozwala szybko i wygodnie generować nasze raporty w celu odsprzedaży.
Więcej
Trzy proste kroki aby zarabiać na sprzedaży raportów:
  • podpisujemy umowę o współpracy (bez limitów sprzedaży i bez wstępnych opłat)
  • klienci stacji kontroli pojazdu mogą kupować od pracownika stacji raport o pojeździe (pieniądze za cały raport trafiają bezpośrednio na stacje)
  • na koniec miesiąca VIN-INFO wystawia fakturę dla SKP o wartości wszystkich raportów z miesiąca pomniejszoną o 40% prowizji, która zostaje dla SKP

Obecne ceny raportów to 9.90, 19.90, 39,90 w zależności od zawartości. 40% z każdej z tych cen pozostają na stacji. Program jest maksymalnie bezpieczny dla SKP, ponieważ klient na podstawie darmowego sprawdzenia decyduje czy chce kupić raport, a pieniądze za jego sprzedaż w całości trafiają do SKP. Jeśli SKP nie sprzeda w ciągu miesiąca, żadnego raportu nie poniesie żadnych kosztów obsługi programu partnerskiego.

Prezentacja funkcjonalności

Katalog pojazdów
katalog pojazdów Daje możliwość sprawdzenia danych technicznych dowolnego pojazdu.

Więcej

Katalog danych technicznych jest narzędziem przeznaczonym dla diagnostów SKP, mechaników samochodowych, rzeczoznawców, którzy poszukują w swojej pracy zawodowej informacji technicznej dotyczących pojazdów. Katalog jest ciągle rozwijany i uzupełniany o dane techniczne nowych pojazdów pojawiających się na rynku motoryzacyjnym. Moduł ten jest nieoceniony dla diagnostów SKP dokonujących pierwszej rejestracji w kraju samochodu sprowadzonego z zagranicy ze względu na szybkość i łatwość wyszukiwania oraz kompletność informacji.

Prezentacja funkcjonalności

Program partnerski
partnerzy Pozwala szybko i wygodnie generować nasze raporty w celu odsprzedaży.
Więcej

Korzyści ze współpracy

Program Partnerski to forma współpracy pomiędzy naszym serwisem a właścicielami serwisów internetowych. Uczestnictwo w nim to prosty i bezpieczny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy bez wychodzenia z domu. Zacznij zarabiać razem z nami jeszcze dziś!

Firmom przystępującym do współpracy z VIN-Info na zasadach dealerskich w zakresie sprzedaży produktów i usług zapewniamy pełne wsparcie w zakresie:

  • marketingowym, obejmującym wspólne kampanie reklamowe, promocje i programy lojalnościowe dla klientów końcowych,
  • edukacyjnym, obejmującym profesjonalne szkolenia produktowe, techniczne i handlowe
  • konsultingowym, obejmującym ci