facebook

Plany ofertowe

serwisy internetowe

Opis

Dla serwisów internetowych przygotowaliśmy ofertę pozwalającą na zarabianiu oferując nasze raporty. Prosta rejestracja, gotowe widgety i 40% wartości rabatu - warto skorzystać.

Trzy proste kroki aby zarabiać na sprzedaży raportów:
 • umieść na swojej stronie www widget z polem do wpisania numeru VIN i zachęć odwiedzającego twoja stronę aby wpisał numer VIN pojazdu
 • jeśli klient kupi w taki sposób raport 40% jego ceny trafi na koniec okresu rozliczeniowego do ciebie. (Klient może kupić raport od VIN-INFO w ciągu 6 miesięcy od czasu pierwszego sprawdzenia na stronie partnera i nadal jest to raport rozliczany z partnerem)
 • po uzbieraniu odpowiedniej kwoty wystawisz nam fakturę VAT za usługę pośrednictwa w sprzedaży raportów przez stronę www, a VIN-INFO w ciągu 40 dni przeleje pieniądze na twoje konto.

Dzięki kreatorowi dotępnemu w ramach programu partnerskiego możesz łatwo i szybko wybrać odpowiedni element reklamowy.

Całość zarządzana jest przez przyjazny panel klienta zwany biznes panel i dostępny pod adresem www.bp.vin-info.pl. Obecne ceny raportów dostępne w cenniku. 40% z każdej z tych cen trafi do uczestnika programu partnerskiego. Program jest maksymalnie bezpieczny dla uczestnika, ponieważ klient na podstawie wyniku darmowego sprawdzenia decyduje czy chce kupić raport. Jeśli partner nie pośredniczy w sprzedaży żadnego raportu, nie poniesie żadnych kosztów obsługi programu partnerskiego. Program skierowany jest do osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, osób prawnych i osób fizycznych, z którymi VIN-Info podpisuje umowę - stosowną co do formy do statusu prawnego partnera.

Proponowane moduły

Program partnerski
partnerzy Pozwala szybko i wygodnie generować nasze raporty w celu odsprzedaży.
Więcej

Korzyści ze współpracy

Program Partnerski to forma współpracy pomiędzy naszym serwisem a właścicielami serwisów internetowych. Uczestnictwo w nim to prosty i bezpieczny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy bez wychodzenia z domu. Zacznij zarabiać razem z nami jeszcze dziś!

Firmom przystępującym do współpracy z VIN-Info na zasadach dealerskich w zakresie sprzedaży produktów i usług zapewniamy pełne wsparcie w zakresie:

 • marketingowym, obejmującym wspólne kampanie reklamowe, promocje i programy lojalnościowe dla klientów końcowych,
 • edukacyjnym, obejmującym profesjonalne szkolenia produktowe, techniczne i handlowe
 • konsultingowym, obejmującym ciągły i bezpośredni kontakt do dedykowanego opiekuna firm dealerskich, jak również dedykowaną tylko dla partnerów stronę informacyjną, z dostępem do aktualnych informacji związanych z Programem Współpracy Dealerskiej, cenników, ofert, prezentacji, i innych materiałów niezbędnych do codziennej pracy.

Nasza propozycja współpracy przeznaczona jest dla:

 • firm zajmujących się sprzedażą usług eksperckich i doradczych i posiadających własne kanały sprzedaży
 • portali, serwisów i stron internetowych powiązanych tematycznie z motoryzacją, sprzedażą samochodów,
 • kafejek internetowych,
 • Call-Center
 • producentów i dystrybutorów sprzętu motoryzacyjnego

W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod adresem e-mail.

Warunki współpracy

Poszukujemy firm, które będą pośredniczyły w sprzedaży naszych usług. Produkty i usługi VIN-Info z pewnością uatrakcyjnią i uzupełnią Państwa ofertę, a przez to pozwolą budować przewagę konkurencyjną.

Podstawowe warunki współpracy w ramach Programu Partnerskiego:

 • Program Partnerski jest przeznaczony dla podmiotów gospodarczych i pełnoletnich osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.
 • Przystąpienie do Programu następuje w momencie rejestracji i akceptacji przez Organizatora.
 • Naszą ofertę partnerską kierujemy do tych firm i osób, które są otwarte na nowe pomysły i stale poszukują nowych dróg rozwoju
 • Udział w Programie nie wymaga wnoszenia żadnych opłat.
 • Cookie identyfikuje Twoich Klientów przez 180 dni.

Jak zostać partnerem?

Rejestracja w programie jest całkowicie darmowa. Nie wymaga też od Ciebie wielkiego wysiłku, ani też specjalnych umiejętności technicznych.
Zacznij od zapoznania się z regulaminem programu i wypełnienia formularza aplikacyjnego. Na podany przez siebie adres e-mail wyślemy informację potwierdzającą Twoją rejestrację w programie. W