Przykładowe raporty

Raport Historii Pojazdu VIN-Info

Raport VIN-Info to historia pojazdu zebrana na bazie naszego wewnętrznego systemu ekspertowego. Znajdujące się w nim informacje są bezcenne w kontekście zakupu samochodu z drugiej ręki od niezaufanego sprzedawcy. Raport VIN-Info daje Klientowi dodatkową wiedzę w zakresie, że interesujące go auto nie zostało skradzione lub nie uczestniczyło w wypadku. Znajdują się w nim również informacje dotyczące roku produkcji samochodu, wyposażenia, a także historia ewentualnych uszkodzeń.

Dowiedz się wiecej Zobacz przykładowy raport VIN-Info

Raport Historii Pojazdu dla pojazdów z USA

W naszym serwisie możecie Państwo otrzymać również raport VIN dla pojazdów pochądzących ze Stanów Zjednoczonych. Swoim Klientom oferujemy je na podstawie informacji znalezionych w Narodowym Systemie Informacyjnym Oznaczeń Pojazdów Motorowych (NMVTIS). Informacje w systemie NMVTIS gromadzone są na bazie danych przesyłanych do niego z firm ubezpieczeniowych, złomowisk i punktów odzysku, które są do tego zobowiązane na podstawie federalnego prawa. Dane te z konkretnych stanów aktualizowane są w różnych odstępach czasowych, ale nie trwa to dłużej niż miesiąc.

Dowiedz się wiecej Zobacz przykładowy raport z USA

Raport Historii Pojazdu dla pojazdów z Holandii

Raport VWE, który możecie Państwo zamówić w naszym serwisie to niezbędny dokument dla każdego, kto planuje kupić samochód sprowadzony z Holandii czy sprowadzić go osobiście. Dzięki niemu Klient jest w stanie zweryfikować ofertę przedstawioną przez sprzedawcę na podstawie oficjalnych i legalnych źródeł, które są w nim dostępne. Dowiecie się Państwo m.in. kto i jak długo użytkował oferowany pojazd w Holandii, sprawdzicie jego dane techniczne i wiele więcej. Wszystkie informacje zawarte w raporcie dostępne są w języku polskim.
UWAGA!!! Do każdego Raportu VWE GRATIS dodajemy Weryfikację przebiegu NAP. Pozwala ona sprawdzić przebieg sprowadzonego z Holandii pojazdu na bazie oficjalnych danych.

Dowiedz się wiecej Zobacz przykładowy raport z Holandii

Raport Historii Pojazdu dla pojazdów z Belgii

Raport dla pojazdów z Belgii to bezcenny zestaw kluczowych informacji o pojeździe dla Klientów, którzy chcą sprowadzić samochód w tym kraju Beneluksu. Na jego podstawie dość szybko i w prosty sposób można zweryfikować podawane przez sprzedawcę informacje, konfrontując je z oficjalnymi informacjami z legalnych źródeł w Belgii. Raport taki pozwala Klientowi zweryfikować między innymi dane techniczne, historię pojazdu oraz przebieg. Raport z Belgii zawiera status pojazdu, jego identyfikację, historię, datę bieżącego przeglądu, datę pierwszej i ostatniej rejestracji na terenie Belgii, informacje techniczne oraz normę i emisję spalin.
UWAGA: Do każdego zamówionego Raportu dla pojazdów z Belgii dodajemy GRATIS Weryfikację przebiegu Car-Pass. Pozwala ona sprawdzić przebieg sprowadzonego z Belgii pojazdu na podstawie rzetelnych informacji z oficjalnych źródeł.

Dowiedz się wiecej Zobacz przykładowy raport z Belgii

Wycena Wartości Rynkowej Pojazdu - Info-Ekspert

Wydaje się Państwu, że sprzedawca celowo zawyża cenę samochodu, który Was interesuje? Obecnie są to bardzo często stosowane praktyki, na które niestety wielu kierowców w dalszym ciągu się nabiera. To z kolei strata na ogół kilku tysięcy złotych. Jak w związku z tym uniknąć naciągania ze strony sprzedawcy? To proste. Po to jest Wycena Wartości Rynkowej Pojazdu, którą zamówicie w serwisie VIN-Info.pl. Dzięki takiemu raportowi poznacie Państwo realną wartość interesującego Was samochodu.
Wyceniając samochód używany nie sposób tego zrobić bez informacji o marce, modelu czy roczniku auta. To jest większości oczywiste, ale do rzetelnej wyceny niezbędnych jest również wiele innych czynników. Zwracamy uwagę na wszystko. Wycena Wartości Rynkowej Pojazdu to raport z rzetelną ceną danego egzemplarza, którą ustaliliśmy na podstawie różnych czynników.

Lista Czynności Serwisowych

Lista czynności serwisowych to dla użytkownika dodatkowa wiedza o pojeździe i ułatwienie w podjęciu decyzji zakupowej. Raport procedur serwisowych to wykaz czynności, jakie powinny zostać wykonane w przeszłości wokół samochodu, oraz wykaz czynności jakie będą konieczne do przeprowadzenia w przyszłości. Dużym atutem tej listy jest orientacyjna wycena zarówno napraw na częściach oryginalnych jak i na zamiennikach. W ten sposób nasz użytkownik łatwo może obliczyć dodatkowe nakłady finansowe związane z dalszym użytkowaniem wybranego pojazdu.

Archiwalna inspekcja Autotesto

Raport z Archiwalnej Inspekcji Pojazdu zawiera szczegółową ocenę pojazdu wykonaną w przeszłości przez eksperta.
Nowy typ raportu daje użytkownikowi jasną odpowiedź: czy warto kupić wybrane auto lub inny sprawdzany pojazd.
W raporcie znajdziemy również wycenę kosztów, koniecznych do poniesienia w celu dalszego użytkowania pojazdu.
Poniżej prezentujemy autentyczne podsumowanie auta poddanego inspekcji:
“Koszty które trzeba ponieść to prawie 10 000 pln, dodatkowo samochód ma przeszłość powypadkową, niepewny przebieg oraz wizualnie jest w fatalnym stanie. Środek wygląda na zniszczony. Praktycznie tylko dach nie był malowany, a lewa przednia ćwiartka została wspawana, całkowicie odradzam zakup.”
Opcja ta jest dostępna tylko dla pojazdów, które wcześniej już zostały w ten sposób sprawdzone. Ocena jest archiwalna, z danego dnia - informacja o dacie jej przeprowadzenia będzie widoczna w opisie.
Dodatkową zaletą tego raportu jest cena, która jest trzykrotnie niższa od ceny inspekcji wykonywanej na zamówienie w czasie rzeczywistym. Ponadto w raporcie będą zawarte archiwalne zdjęcia pojazdu wykonane podczas inspekcji.