Przykładowe raporty

Raport Historii Pojazdu VIN-INFO

Raport VIN-INFO to historia pojazdu zebrana na bazie naszego wewnętrznego systemu ekspertowego. Znajdujące się w nim informacje są bezcenne w kontekście zakupu samochodu z drugiej ręki od niezaufanego sprzedawcy. Raport VIN-INFO daje Klientowi dodatkową wiedzę w zakresie, że interesujące go auto nie zostało skradzione lub nie uczestniczyło w wypadku. Znajdują się w nim również informacje dotyczące roku produkcji samochodu, wyposażenia, a także historia ewentualnych uszkodzeń.

Dowiedz się więcej Zobacz przykładowy raport VIN-INFO

Raport Historii Pojazdu dla pojazdów z USA

W naszym serwisie możecie Państwo otrzymać również raport VIN dla pojazdów pochądzących ze Stanów Zjednoczonych. Swoim Klientom oferujemy je na podstawie informacji znalezionych w Narodowym Systemie Informacyjnym Oznaczeń Pojazdów Motorowych (NMVTIS). Informacje w systemie NMVTIS gromadzone są na bazie danych przesyłanych do niego z firm ubezpieczeniowych, złomowisk i punktów odzysku, które są do tego zobowiązane na podstawie federalnego prawa. Dane te z konkretnych stanów aktualizowane są w różnych odstępach czasowych, ale nie trwa to dłużej niż miesiąc.

Dowiedz się więcej Zobacz przykładowy raport z USA

Raport Historii Pojazdu dla pojazdów z UK

Raport dla pojazdów z UK zawiera wiele interesujących danych dotyczących historii pojazdu. Dzięki naszemu raportowi ustalisz, czy pojazd był sprawny technicznie i mógł poruszać się po drogach Wielkiej Brytanii, zweryfikujesz liczbę właścicieli oraz sprawdzisz czy nie był przeznaczony na złom. Nasze źródła ukazują dane z rządowych baz danych dla pojazdów w Wielkiej Brytanii.

Zobacz przykładowy raport z UK

Raport Historii Pojazdu dla pojazdów z Holandii

Raport VWE, który możecie Państwo zamówić w naszym serwisie to niezbędny dokument dla każdego, kto planuje kupić samochód sprowadzony z Holandii czy sprowadzić go osobiście. Dzięki niemu Klient jest w stanie zweryfikować ofertę przedstawioną przez sprzedawcę na podstawie oficjalnych i legalnych źródeł, które są w nim dostępne. Dowiecie się Państwo m.in. kto i jak długo użytkował oferowany pojazd w Holandii, sprawdzicie jego dane techniczne i wiele więcej. Wszystkie informacje zawarte w raporcie dostępne są w języku polskim.
UWAGA!!! Do każdego Raportu VWE GRATIS dodajemy Weryfikację przebiegu NAP. Pozwala ona sprawdzić przebieg sprowadzonego z Holandii pojazdu na bazie oficjalnych danych.

Dowiedz się więcej Zobacz przykładowy raport z Holandii

Raport Historii Pojazdu dla pojazdów z Belgii

Raport dla pojazdów z Belgii to bezcenny zestaw kluczowych informacji o pojeździe dla Klientów, którzy chcą sprowadzić samochód w tym kraju Beneluksu. Na jego podstawie dość szybko i w prosty sposób można zweryfikować podawane przez sprzedawcę informacje, konfrontując je z oficjalnymi informacjami z legalnych źródeł w Belgii. Raport taki pozwala Klientowi zweryfikować między innymi dane techniczne, historię pojazdu oraz przebieg. Raport z Belgii zawiera status pojazdu, jego identyfikację, historię, datę bieżącego przeglądu, datę pierwszej i ostatniej rejestracji na terenie Belgii, informacje techniczne oraz normę i emisję spalin.

Dowiedz się więcej Zobacz przykładowy raport z Belgii

Wycena Wartości Rynkowej Pojazdu

Wydaje się Państwu, że sprzedawca celowo zawyża cenę samochodu, który Was interesuje? Obecnie są to bardzo często stosowane praktyki, na które niestety wielu kierowców w dalszym ciągu się nabiera. To z kolei strata na ogół kilku tysięcy złotych. Jak w związku z tym uniknąć naciągania ze strony sprzedawcy? To proste. Po to jest Wycena Wartości Rynkowej Pojazdu, którą zamówicie w serwisie vin-info.pl. Dzięki takiemu raportowi poznacie Państwo realną wartość interesującego Was samochodu.
Wyceniając samochód używany nie sposób tego zrobić bez informacji o marce, modelu czy roczniku auta. To jest większości oczywiste, ale do rzetelnej wyceny niezbędnych jest również wiele innych czynników. Zwracamy uwagę na wszystko. Wycena Wartości Rynkowej Pojazdu to raport z rzetelną ceną danego egzemplarza, którą ustaliliśmy na podstawie różnych czynników.

Sprawdzenie zadłużenia pojazdu – weryfikacja zastawów sądowych

Sprawdzasz historię pojazdu w naszej bazie? To bardzo dobre posunięcie. Nie zapomnij jeszcze sprawdzić ewentualnego zadłużenia pojazdu! Jak to zrobić? Wystarczy wykupić weryfikację zastawów sądowych za pośrednictwem naszego serwisu. Jedno kliknięcie może uchronić cię od utraty pojazdu, sporych wydatków i innych nieprzyjemności. Pamiętaj! Długi przypisane do pojazdu nabywasz razem z nim i nie istotne jest, że to nie Ty je zaciągnąłeś…

Lista Czynności Serwisowych

Lista czynności serwisowych to dla użytkownika dodatkowa wiedza o pojeździe i ułatwienie w podjęciu decyzji zakupowej. Raport procedur serwisowych to wykaz czynności, jakie powinny zostać wykonane w przeszłości wokół samochodu, oraz wykaz czynności jakie będą konieczne do przeprowadzenia w przyszłości. Dużym atutem tej listy jest orientacyjna wycena zarówno napraw na częściach oryginalnych jak i na zamiennikach. W ten sposób nasz użytkownik łatwo może obliczyć dodatkowe nakłady finansowe związane z dalszym użytkowaniem wybranego pojazdu.

Archiwalna inspekcja Autotesto

Raport z Archiwalnej Inspekcji Pojazdu zawiera szczegółową ocenę pojazdu wykonaną w przeszłości przez eksperta.
Nowy typ raportu daje użytkownikowi jasną odpowiedź: czy warto kupić wybrane auto lub inny sprawdzany pojazd.
W raporcie znajdziemy również wycenę kosztów, koniecznych do poniesienia w celu dalszego użytkowania pojazdu.
Poniżej prezentujemy autentyczne podsumowanie auta poddanego inspekcji:
“Koszty które trzeba ponieść to prawie 10 000 pln, dodatkowo samochód ma przeszłość powypadkową, niepewny przebieg oraz wizualnie jest w fatalnym stanie. Środek wygląda na zniszczony. Praktycznie tylko dach nie był malowany, a lewa przednia ćwiartka została wspawana, całkowicie odradzam zakup.”
Opcja ta jest dostępna tylko dla pojazdów, które wcześniej już zostały w ten sposób sprawdzone. Ocena jest archiwalna, z danego dnia - informacja o dacie jej przeprowadzenia będzie widoczna w opisie.
Dodatkową zaletą tego raportu jest cena, która jest trzykrotnie niższa od ceny inspekcji wykonywanej na zamówienie w czasie rzeczywistym. Ponadto w raporcie będą zawarte archiwalne zdjęcia pojazdu wykonane podczas inspekcji.