Przykładowe raporty

Raport Historii Pojazdu VIN-Info

Raport VIN-Info to historia pojazdu zebrana na bazie naszego wewnętrznego systemu ekspertowego. Znajdujące się w nim informacje są bezcenne w kontekście zakupu samochodu z drugiej ręki od niezaufanego sprzedawcy. Raport VIN-Info daje Klientowi dodatkową wiedzę w zakresie, że interesujące go auto nie zostało skradzione lub nie uczestniczyło w wypadku. Znajdują się w nim również informacje dotyczące roku produkcji samochodu, wyposażenia, a także historia ewentualnych uszkodzeń.

Dowiedz się wiecej Zobacz przykładowy raport VIN-Info

Raport Historii Pojazdu dla pojazdów z USA

W naszym serwisie możecie Państwo otrzymać również raport VIN dla pojazdów pochądzących ze Stanów Zjednoczonych. Swoim Klientom oferujemy je na podstawie informacji znalezionych w Narodowym Systemie Informacyjnym Oznaczeń Pojazdów Motorowych (NMVTIS). Informacje w systemie NMVTIS gromadzone są na bazie danych przesyłanych do niego z firm ubezpieczeniowych, złomowisk i punktów odzysku, które są do tego zobowiązane na podstawie federalnego prawa. Dane te z konkretnych stanów aktualizowane są w różnych odstępach czasowych, ale nie trwa to dłużej niż miesiąc.

Dowiedz się wiecej Zobacz przykładowy raport z USA

Raport Historii Pojazdu dla pojazdów z Holandii

Raport VWE, który możecie Państwo zamówić w naszym serwisie to niezbędny dokument dla każdego, kto planuje kupić samochód sprowadzony z Holandii czy sprowadzić go osobiście. Dzięki niemu Klient jest w stanie zweryfikować ofertę przedstawioną przez sprzedawcę na podstawie oficjalnych i legalnych źródeł, które są w nim dostępne. Dowiecie się Państwo m.in. kto i jak długo użytkował oferowany pojazd w Holandii, sprawdzicie jego dane techniczne i wiele więcej. Wszystkie informacje zawarte w raporcie dostępne są w języku polskim.
UWAGA!!! Do każdego Raportu VWE GRATIS dodajemy Weryfikację przebiegu NAP. Pozwala ona sprawdzić przebieg sprowadzonego z Holandii pojazdu na bazie oficjalnych danych.

Dowiedz się wiecej Zobacz przykładowy raport z Holandii

Raport Historii Pojazdu dla pojazdów z Belgii

Raport dla pojazdów z Belgii to bezcenny zestaw kluczowych informacji o pojeździe dla Klientów, którzy chcą sprowadzić samochód w tym kraju Beneluksu. Na jego podstawie dość szybko i w prosty sposób można zweryfikować podawane przez sprzedawcę informacje, konfrontując je z oficjalnymi informacjami z legalnych źródeł w Belgii. Raport taki pozwala Klientowi zweryfikować między innymi dane techniczne, historię pojazdu oraz przebieg. Raport z Belgii zawiera status pojazdu, jego identyfikację, historię, datę bieżącego przeglądu, datę pierwszej i ostatniej rejestracji na terenie Belgii, informacje techniczne oraz normę i emisję spalin.
UWAGA: Do każdego zamówionego Raportu dla pojazdów z Belgii dodajemy GRATIS Weryfikację przebiegu Car-Pass. Pozwala ona sprawdzić przebieg sprowadzonego z Belgii pojazdu na podstawie rzetelnych informacji z oficjalnych źródeł.

Dowiedz się wiecej Zobacz przykładowy raport z Belgii

Wycena Wartości Rynkowej Pojazdu

Wydaje się Państwu, że sprzedawca celowo zawyża cenę samochodu, który Was interesuje? Obecnie są to bardzo często stosowane praktyki, na które niestety wielu kierowców w dalszym ciągu się nabiera. To z kolei strata na ogół kilku tysięcy złotych. Jak w związku z tym uniknąć naciągania ze strony sprzedawcy? To proste. Po to jest Wycena Wartości Rynkowej Pojazdu, którą zamówicie w serwisie VIN-Info.pl. Dzięki takiemu raportowi poznacie Państwo realną wartość interesującego Was samochodu.
Wyceniając samochód używany nie sposób tego zrobić bez informacji o marce, modelu czy roczniku auta. To jest większości oczywiste, ale do rzetelnej wyceny niezbędnych jest również wiele innych czynników. Zwracamy uwagę na wszystko. Wycena Wartości Rynkowej Pojazdu to raport z rzetelną ceną danego egzemplarza, którą ustaliliśmy na podstawie różnych czynników.

X
ZAMKNIJ

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).
Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja): na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane; na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody. Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE.

Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].