Raport Historii Pojazdu dla pojazdów z Belgii

Raport dla pojazdów z Belgii to bezcenny zestaw kluczowych informacji o pojeździe dla Klientów, którzy chcą sprowadzić samochód w tym kraju Beneluksu. Na jego podstawie dość szybko i w prosty sposób można zweryfikować podawane przez sprzedawcę informacje, konfrontując je z oficjalnymi informacjami z legalnych źródeł w Belgii. Raport taki pozwala Klientowi zweryfikować między innymi dane techniczne, historię pojazdu oraz przebieg. Raport z Belgii zawiera status pojazdu, jego identyfikację, historię, datę bieżącego przeglądu, datę pierwszej i ostatniej rejestracji na terenie Belgii, informacje techniczne oraz normę i emisję spalin. Ilość danych wyświetlanych w poszczególnych sekcjach zależy od sprawdzanego numeru VIN.

Raport natomiast jest podzielony na kilka odrębnych sekcji:

 1. Status pojazdu

  W tej sekcji Klient znajdzie informacje zbiorcze o obecnym stanie pojazdu z Belgii i jego pełną historię na terenie tego kraju. Zawiera ona również datę pierwszej i ostatniej rejestracji sprawdzanego pojazdu oraz jego status administracyjny, a nawet legalność auta w Belgii. Kluczową informację Klient znajdzie w pozycji "Status", gdzie może znajdować się ostrzeżenie, że jest to pojazd powypadkowy lub auto, w którym stwierdzono szkodę całkowitą.

 2. Informacje podstawowe

  Ta sekcja to natomiast zbiór wielu podstawowych informacji o pojeździe. Klient znajdzie tu między innymi informacje o marce, modelu, typu nadwozia, ilości drzwi, liczbie miejsc, koloru, kategorii auta czy wielu innych danych uznawanych za podstawowe.

 3. Historia pojazdu

  Sekcja "Historia pojazdu" to wiele kluczowych informacji wynikających z rejestracji samochodu w Belgii. Zapoznając się ze znajdującymi się tu informacjami, dowiemy się też o statusach pojazdu, a więc choćby o jego kompletności, wypadkowości oraz tego, czy w swojej historii był on wycofywany z ruchu. Dodatkowo historia pojazdu zawiera również informacje o datach przeglądów technicznych pojazdu wraz z odnotowywanymi przebiegami.

 4. Dane techniczne

  To z kolei niezwykle szczegółowy wykaz danych technicznych sprawdzanego lub sprowadzanego pojazdu. Zagadnienia, które poruszane są w tej sekcji to między innymi silnik, masa całkowita, wymiary, osie samochodu czy przyczepa.

 5. Norma i emisja spalin

  W tej sekcji znajdują się informacje na temat rodzaju wykorzystywanego przez pojazd paliwa, jego średniego zużycia, emisji dwutlenku węgla (CO2) czy klasie emisji spalin.

UWAGA! Do każdego zamówionego Raportu dla pojazdów z Belgii dodajemy GRATIS Weryfikację przebiegu Car-Pass. Pozwala ona sprawdzić przebieg sprowadzonego z Belgii pojazdu na podstawie rzetelnych informacji z oficjalnych źródeł.

Weryfikacja przebiegu Car-Pass to raport stowarzyszenia użyteczności publicznej, które wszelkimi siłami dąży do ochrony kupującego i rozwoju sprawiedliwego handlu na rynku pojazdów używanych przy zwalczaniu oszustw związanych z przekręcaniem licznika. Porównując dane z raportu z rzeczywistym stanem licznika, Klient może domyślić się, czy w przeszłości nie był on cofany. Dane z tego raportu są rzeczywiste i pochodzą z oficjalnych oraz legalnych źródeł.

X
ZAMKNIJ

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).
Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja): na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane; na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody. Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE.

Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].