Raport Historii Pojazdu dla pojazdów z Belgii

Raport dla pojazdów z Belgii to bezcenny zestaw kluczowych informacji o pojeździe dla Klientów, którzy chcą sprowadzić samochód w tym kraju Beneluksu. Na jego podstawie dość szybko i w prosty sposób można zweryfikować podawane przez sprzedawcę informacje, konfrontując je z oficjalnymi informacjami z legalnych źródeł w Belgii. Raport taki pozwala Klientowi zweryfikować między innymi dane techniczne, historię pojazdu oraz przebieg. Raport z Belgii zawiera status pojazdu, jego identyfikację, historię, datę bieżącego przeglądu, datę pierwszej i ostatniej rejestracji na terenie Belgii, informacje techniczne oraz normę i emisję spalin. Ilość danych wyświetlanych w poszczególnych sekcjach zależy od sprawdzanego numeru VIN.

Raport natomiast jest podzielony na kilka odrębnych sekcji:

 1. Status pojazdu

  W tej sekcji Klient znajdzie informacje zbiorcze o obecnym stanie pojazdu z Belgii i jego pełną historię na terenie tego kraju. Zawiera ona również datę pierwszej i ostatniej rejestracji sprawdzanego pojazdu oraz jego status administracyjny, a nawet legalność auta w Belgii. Kluczową informację Klient znajdzie w pozycji "Status", gdzie może znajdować się ostrzeżenie, że jest to pojazd powypadkowy lub auto, w którym stwierdzono szkodę całkowitą.

 2. Informacje podstawowe

  Ta sekcja to natomiast zbiór wielu podstawowych informacji o pojeździe. Klient znajdzie tu między innymi informacje o marce, modelu, typu nadwozia, ilości drzwi, liczbie miejsc, koloru, kategorii auta czy wielu innych danych uznawanych za podstawowe.

 3. Historia pojazdu

  Sekcja "Historia pojazdu" to wiele kluczowych informacji wynikających z rejestracji samochodu w Belgii. Zapoznając się ze znajdującymi się tu informacjami, dowiemy się też o statusach pojazdu, a więc choćby o jego kompletności, wypadkowości oraz tego, czy w swojej historii był on wycofywany z ruchu. Dodatkowo historia pojazdu zawiera również informacje o datach przeglądów technicznych pojazdu wraz z odnotowywanymi przebiegami.

 4. Dane techniczne

  To z kolei niezwykle szczegółowy wykaz danych technicznych sprawdzanego lub sprowadzanego pojazdu. Zagadnienia, które poruszane są w tej sekcji to między innymi silnik, masa całkowita, wymiary, osie samochodu czy przyczepa.

 5. Norma i emisja spalin

  W tej sekcji znajdują się informacje na temat rodzaju wykorzystywanego przez pojazd paliwa, jego średniego zużycia, emisji dwutlenku węgla (CO2) czy klasie emisji spalin.