Współpraca

Nasz serwis oficjalnie wpółpracuje z wieloma podmiotami z sektora samochodowego.

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów (PISKP) jest organizacją samorządu gospodarczego zrzeszającą przedsiębiorców prowadzących Stacje Kontroli Pojazdów. Świadczy pomoc prawną, techniczną, organizuje szkolenia dla diagnostów, regionalne szkolenia uzupełniające oraz konferencje o tematyce związanej z badaniami technicznymi pojazdów. Oferuje ponadto program komputerowy służący do rejestru badań technicznych z dodatkowymi modułami m.in.: CEPiK, dekoderem VIN, modułem fiskalnym.

nmvtis

Narodowy System Informacyjny Oznaczeń Pojazdów Motorowych (NMVTIS) jest elektronicznym systemem, który zawiera informacje, o większości samochodów znajdujących się na terenie Stanach Zjednoczonych. NMTVIS został zaprojektowany jako wiarygodne źródło informacji historii pojazdów, jednakże nie zawiera on szczegółowych danych dotyczących historii napraw. Wszystkie stany, firmy ubezpieczeniowe, złomowiska i punkty odzysku są zobowiązane przez prawo federalne do zgłaszania informacji do NMVTIS.

vwe

VWE to holenderska firma zajmująca się zbieraniem i przechowywaniem danych o wszystkich pojazdach samochodowych kiedykolwiek zarejestrowanych na terytorium Holandii. Jej zadania są podobne w swoim zakresie do zadań polskiego CEPIK'u.

info-ekspert

INFO-EKSPERT jest wydawcą katalogów i programów komputerowych, służących do profesjonalnej wyceny pojazdów samochodowych. Spółka jest ściśle związana ze środowiskiem rzeczoznawców samochodowych, z którymi współpracuje w badaniach rynku. Wynika to również z faktu, że założycielami i właścicielami Spółki są największe organizacje rzeczoznawcze w Polsce.

Autotesto to Sieć Niezależnych Ekspertów Samochodowych. Dzięki proponowanej u nas usłudze nie musicie już szukać i dopytywać się czy ktoś sprawdzi wybrane przez Was auto. W kilku prostych krokach i zbadamy każdy pojazd na terenie całej Polski. Owocem pracy ekspertów będzie rzetelne i zestandaryzowane sprawdzenie dające pełny obraz samochodu w zaledwie 24h!

X
ZAMKNIJ

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).
Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja): na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane; na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody. Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE.

Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].