Współpraca

Nasz serwis oficjalnie wpółpracuje z wieloma podmiotami z sektora samochodowego.

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów (PISKP) jest organizacją samorządu gospodarczego zrzeszającą przedsiębiorców prowadzących Stacje Kontroli Pojazdów. Świadczy pomoc prawną, techniczną, organizuje szkolenia dla diagnostów, regionalne szkolenia uzupełniające oraz konferencje o tematyce związanej z badaniami technicznymi pojazdów. Oferuje ponadto program komputerowy służący do rejestru badań technicznych z dodatkowymi modułami m.in.: CEPiK, dekoderem VIN, modułem fiskalnym.

nmvtis

Narodowy System Informacyjny Oznaczeń Pojazdów Motorowych (NMVTIS) jest elektronicznym systemem, który zawiera informacje, o większości samochodów znajdujących się na terenie Stanach Zjednoczonych. NMTVIS został zaprojektowany jako wiarygodne źródło informacji historii pojazdów, jednakże nie zawiera on szczegółowych danych dotyczących historii napraw. Wszystkie stany, firmy ubezpieczeniowe, złomowiska i punkty odzysku są zobowiązane przez prawo federalne do zgłaszania informacji do NMVTIS.

vwe

VWE to holenderska firma zajmująca się zbieraniem i przechowywaniem danych o wszystkich pojazdach samochodowych kiedykolwiek zarejestrowanych na terytorium Holandii. Jej zadania są podobne w swoim zakresie do zadań polskiego CEPIK'u.

Autotesto to Sieć Niezależnych Ekspertów Samochodowych. Dzięki proponowanej u nas usłudze nie musicie już szukać i dopytywać się czy ktoś sprawdzi wybrane przez Was auto. W kilku prostych krokach i zbadamy każdy pojazd na terenie całej Polski. Owocem pracy ekspertów będzie rzetelne i zestandaryzowane sprawdzenie dające pełny obraz samochodu w zaledwie 24h!